Kalkulace    ZDARMA

Obchodně stavební společnost

O nás

Naše společnost je na trhu již více než 20 let. Díky osobnímu přístupu a kvalitní práci máme mnoho realizovaných projektů a spokojených zákazníků. 

Zabýváme se problematikou oken a dveří. Kompletně dodáváme a montujeme nová okna a dveře plastová, dřevěná (euro), hliníková, včetně garážových vrat. Stará okna a dveře demontujeme a odvezeme. Vše zednicky začistíme a uklidíme ke spokojenosti zákazníků.

Provádíme servis a opravy oken a dveří z plastu, hliníku včetně doplňků. Odborně seřídíme a promažeme celoobvodové kování dle doporučení výrobců, případně ho vyměníme. Dodatečně namontujeme všechny doplňky, které vám chybí: zamykací kličky, stavěče, samozavírače aj. Opravíme vadné kliky, žaluzie, silikony a zednické začištění. 

Díky technologii chytrého skla HEAT MIRROR®, upravujeme okna bez nutnosti stavebního zásahu. Tato technologie zvyšuje energetickou úsporu, zabraňuje orosení oken a díky samočistící vrstvě usnadňuje údržbu. 

Nabízíme doplňky k oknům, jako jsou žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu a parapety.

Specializujeme se na realizaci nových objektů včetně vnitřního zařízení, ale také kompletní revitalizaci stávajících budov, opravy fasád, tepelné izolace obvodových plášťů objektů, dokončovací stavební práce, zemní a bourací práce.

Zajišťujeme komplexní služby týkající se provozu, servisu a údržby, objektů a bytového fondu včetně venkovních prostranství.

Zprostředkováváme financování projektů včetně financí z dotačních fondů Panel projekt a Nová zelená úsporám. 

Kvalitu našich služeb můžeme doložit příslušnými certifikáty a osvědčeními.


Jsme tu pro Vás


Kontaktní informace


Novák Pavel, NoPa metal & plast 


Studeněves 118, Tuřany 273 79

 

    +420 602 38 20 59

          info@nopa.cz


     
Spolupráce:
  
O nás | Dotazy | Certifikáty

Copyright © 2014. NoPa