Kalkulace    ZDARMA

Obchodně stavební společnost

Okna a dveře >     Doplňky

Nabízíme vám doplňky k oknům, jako jsou žaluzieroletysítě proti hmyzu a parapety.

Vnější i vnitřní parapety jsou nedílnou součástí každého bydlení. Jejich kvalita a správná instalace by neměla být opomíjena, protože právě venkovní parapety jsou nejen estetickým doplňkem domu, ale slouží hlavně k zabraňování pronikání dešťové vody do zdiva domu.

Další nedílnou součástí oken jsou bezesporu žaluzie a rolety, které vám nabízíme v různých barvách a šířkách.

Pro ty, které v letních měsících trápí obtížný hmyz, máme řešení - sítě proti hmyzu, které vám k vašim oknům vyrobíme a namontujeme k vaší plné spokojenosti.

Parapety

Vnější parapety

Vnější parapety dodáváme převážně v provedení Aluminium (ALU). Tento materiál je jedním z nejušlechti­lejších a nejdekorativnějších kovů, které se v oblasti stavebnictví používají. Vrchní strana je lakována nebo eloxována a polepena ochrannou folií.

Vnitřní parapety

Vnitřní parapety zpravidla dodáváme v dřevotřískovém nebo plastovém provedení.

Korpus vnitřních dřevotřískových parapetů je vyroben z vysoce kvalitní dřevotřísky se zvýšeným obsahem lepidla a chemickou ochranou dřevěných pilin proti plísni. Tyto přísady zajišťují vysokou odolnost proti vlhkosti a zajišťují vysokou užitnou hodnotu výrobku.

Korpus vnitřních plastových parapetů je vyroben z vysoce kvalitního PVC s podílem recyklátu jako možné zplnohodnocení odpadu z PVC. Na nosný korpus je nalepen speciálním lepidlem otěru odolný laminát, který lze dodat v různých barevných provedeních.

Žaluzie

Horizontální žaluzie EURO nejsou pouze běžnými interiérovými žaluziemi doplněnými o krycí horní profil. Jedná se o žaluzie, které svým vzhledem a funkčností splňují požadavky na zastínění dnešních moderních plastových oken.

Ovládání žaluzií je řešeno pomocí kuličkového řetízku, který je při naklápění a vytahování žaluzií možno pomocí držáčku zafixovat ve spodní části okna. Horizontální žaluzie vám můžeme dodat spolu s okny v různých barvách a šířkách lamel dle vašeho přání.

Rolety

Nadokenní rolety

Nadokenní rolety se používají ve většině případů jako nadstavba plastových oken. Čtyřdílná roletová skříň z PVC se usazuje na okenní rám. Hliníkové nebo plastové lamely se pohybují v plastových vodicích lištách a navíjejí se do roletové skříně.

Předokenní rolety

Předokenní rolety jsou vhodným stavebním prvkem pro stávající nebo nová již osazená okna. Jsou vyráběny přímo na míru z kvalitních materiálů dovážených ze zemí EU.

Nezaomítané rolety se montují dodatečně, nejčastěji zvenku na rám okna, popřípadě na venkovní omítku. Hliníkové nebo plastové lamely se pohybují ve vodicích lištách a navíjejí se do viditelné ALU – roletové skříně.

Zaomítané předokenní rolety jsou oblíbeným stavebním prvkem zejména pro novostavby. Mají výborné tepelně – izolační vlastnosti a chrání nová okna. Zaomítané rolety se montují nejčastěji do připraveného překladu (např. překlady LIAPOR) nebo zvenku na rám okna. Hliníkové nebo plastové lamely se navíjejí do ALU – roletové skříně, na jejíž přední stěně je umístěna lignoporová deska určená k omítání.

Sítě proti hmyzu

Sítě jsou vyrobeny ze skelného vlákna nepodléhajícího tepelným změnám a povětrnostním vlivům a zasazeny jsou do hliníkového rámečku v bílé nebo hnědé barvě. Jako další výrobek ochrany proti hmyzu nabízíme samouzavírací balkónovou síť ze zesíleného samonosného rámu.Informace a objednávka na:

 

Tel: 607 610 808

E-mail: info@nopa.cz


Kontaktní informace


Novák Pavel, NoPa metal & plast 


Studeněves 118, Tuřany 273 79

 

    +420 602 38 20 59

          info@nopa.cz


     
Spolupráce:
  
O nás | Dotazy | Certifikáty

Copyright © 2014. NoPa