Kalkulace    ZDARMA

Obchodně stavební společnost

Okna a dveře >      Nová

Pro své zákazníky dodáváme a montujeme okna a dveře v  mnoha designech a provedeních. Kvalitní profily z plastu, hliníku i dřeva realizujeme dle individuálních požadavků zákazníků. Dbáme na čistotu práce, odvoz demontovaného materiálu a následný úklid k vaší maximální spokojenosti. 

Okna

Dodáváme systémy profilů plastových oken od německé firmy GEALAN, které splňují vysoké požadavky na funkčnost, snadnou údržbu a dlouhou životnost.

BEZPEČNOST

Jako první profilový systém úspěšně vyhověl všem zkouškám proti vloupání v zkušebním institutu.

CENA

Nespornou výhodou tohoto profilu je, že se pohybuje ve velice výhodné cenové kategorii.

INOVACE

Kombinace nové technologie STV® s běžným ocelovým vyztužením umožňuje zhotovování dosud nerealizovatelných velikostí.

Dveře

Nabízíme vám plastové vchodové dveře, které dodáváme v mnoha provedeních a různých barevných odstínech. Dále vám nabízíme zdvižně posuvné dveře HST, které do vašeho domova vnesou elegatnější atmosféru díky vzdušnosti a prosvětlení prostoru. 

V neposlední řadě si pak můžete vybrat sklopně posuvné dveře, které jsou vhodné jak pro malá, tak i velká okna a jejich hlavní výhodou je velká úspora místa. Sklopně posuvé dveře vynikají svou funkčností a zároveň líbivým designem, vysokou ochranou proti vlhkosti a univerzálním použitím.


Hliníková okna a dveře

Nabízené dveřní a okenní systémy hliníkových oken a dveří jsou k dispozici v různých druzích v závislosti na použití a v závislosti na požadavcích týkajících se jejich funkčnosti, estetiky, tepelné izolace, třídy odolnosti proti vloupání a protipožární odolnosti.

Eurookna a vchodové dveře

Eurookna dodáváme ze 100% dřeva, což zaručuje nejen jejich vysokou tuhost, pevnost, ale i lehkost. Díky kvalitnímu zpracování se vyznačují nízkou tepelnou roztažností a dobrou odolností proti vnějším vlivům, dlouhodobou bezproblémovou funkčností a při odpovídající péči dlouhou životností.

Garážová vrata

Dodáváme a montujeme i garážová vrata v mnoha designech a provedeních. Osvědčená výklopná vrata, automatická rolovací vrata pro více prostoru v garáži nebo moderní sekční vrata otvíraná svísle nahoru či do boku. 


Informace a objednávka na:

 

Tel: +420 602 382 059

E-mail: info@nopa.cz


Kontaktní informace


Novák Pavel, NoPa metal & plast 


Studeněves 118, Tuřany 273 79

 

    +420 602 38 20 59

          info@nopa.cz


     
Spolupráce:
  
O nás | Dotazy | Certifikáty

Copyright © 2014. NoPa