Kalkulace    ZDARMA

Obchodně stavební společnost

Okna a dveře >     Servis a opravy

Proč provádět pravidelný servis?

Protože jen pravidelný servis oken a dveří vám zaručí dlouhodobou spokojenost   a udržení Vašich oken a dveří ve špičkové kondici. Výrobci okenního kování doporučují provést kontrolu funkčnosti a promazání všech pohyblivých dílů minimálně 1x ročně.

NEZÁLEŽÍ NA TOM, OD JAKÉ FIRMY MÁTE OKNA

My jsme schopni Vaše okna dát do perfektního stavu a starat se o ně dlouhodobě. Nezapomeňte, že jen pravidelným servisem oken zachováte jejich dlouholetou funkčnost a předejdete do budoucna nákladným opravám.

Proč právě u nás?

Protože zajišťujeme smluvní stálou údržbu, servis oken a dveří, včetně doplňků a vstupních portálů, jak pro jednotlivce, tak bytová družstva, společenství vlastníků bytových jednotek, správu nemovitostí, firemní objekty, školy atd.

Co pro vás můžeme udělat?

Zajistíme servis a opravy oken a dveří z plastu, hliníku včetně doplňků. Odborně seřídíme a promažeme celoobvodové kování dle doporučení výrobců, případně ho vyměníme.  Dodatečně namontujeme všechny doplňky, které vám chybí – zamykací kličky, stavěče, samozavírače aj. 

Opravíme vadné kliky, žaluzie, silikony a zednické začištění, VYMĚNÍME OPOTŘEBOVANÉ TĚSNĚNÍ.

Provádíme pravidelné servisní prohlídky a revize oken v objektech. Vyměníme poškozená termoizolační dvojskla i trojskla, přesklíme za účelem zvýšení termoizolačních vlastností.

Zabezpečíme vaše okna a balkonové dveře proti vloupání montáží bezpečnostních skel s certifikátem P1A a P2A ( vyžadovaným pojišťovnami) podle ČSN EN 356 P2A.

Informace a objednávka na:

Tel: +420 602 382 059

E-mail: servis@nopa.cz


Kontaktní informace


Novák Pavel, NoPa metal & plast 


Studeněves 118, Tuřany 273 79

 

    +420 602 38 20 59

          info@nopa.cz


     
Spolupráce:
  
O nás | Dotazy | Certifikáty

Copyright © 2014. NoPa